אודות

חברת דיאמונד טיים שעונים ותכשיטים הוקמה בשנת 2002 על ידי יהושע ליפשיץ, בעיר בני-ברק, רח' רבי עקיבא. חברת דיאמונד טיים שעונים בנתה לאורך השנים קשרים הדוקים עם ספקי שעונים ותכשיטים בארץ ובעולם, דבר המעניק לה את היכולת להעמיד כל מוצר, כל שעון וכל תכשיט במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אנו בחברת דיאמונד טיים, לא שוקטים על השמרים, אנו תמיד מרעננים ומחדשים את היצע השעונים והתכשיטים שלנו כך שהלקוח תמיד יוכל למצוא בדיוק את מה שמחפש. חנות שעונים ברמה אחרת שעון יד איכותי לגבר או לאישה עושה את ההבדל. תכשיט עדין, אפילו קטנטן וכמעת בלתי נראה – יכול לעשות את ההבדל. אנו בדיאמונד טיים נעשה הכל על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, נעשה הכל כדי שהשעון או התכשיט, יעשה את ההבדל.

בחנות תקבלו שירות לקוחות איכותי ומקצועי, המוכר יפרט לגבי נתונים טכניים, יעניק מידע לגבי מפרטים ויכוון את הלקוח למצוא את מבוקשו, בין אם מדובר על תכשיט או שמדובר על שעון, אנו נעשה הכול בכדי שהלקוח ימצא את הפריט המתאים לו ביותר.

מותגי שעונים

חברת דיאמונד טיים משווקת מורשת של מעל 30 מותגים בתחום השעונים, ובנוסף לכך – דיאמונד טיים מציעה ללקוחותיה גם תכשיטי יוקרה איטלקיים המיובאים לארץ על ידי דיאמונד טיים שעונים באופן בלעדי.

בחנות דיאמונד טיים תוכלו למצוא שעונים מסוגים רבים ומגוונים, וביניהם שעוני יוקרה לגבר או לאישה, שעוני יד במחירים נוחים ושעונים לאירועים ספציפיים.אנו בחברת דיאמונד טיים משווקים גם מותגי על כדוגמת שעוני טיסו' (tissot), טומי הילפיגר, קלווין קליין, סווטש, סוויס ארמי, קנת קול, ועוד מגוון עצום של מותגי על במגוון צורות ודגמים.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו, ולהתרשם ממגוון עצום של שעונים. אתם מוזמנים גם ליצור עימנו קשר דרך טופס יצירת הקשר שבאתר ואנו נענה בשמחה
על כל שאלה ועניין. ויפה שעה אחת קודם…

דיאמונד טיים שעונים

  • רבי עקיבא 104 בני ברק –  03-5799111
  • יהודה הנשיא 10, אשדוד – 08-8670700