אודות

חברת דיאמונד טיים שעונים ותכשיטים הוקמה בשנת 2002 , בעיר בני-ברק, רח’ רבי עקיבא. חברת דיאמונד טיים שעונים בנתה לאורך השנים קשרים הדוקים עם ספקי שעונים ותכשיטים בארץ ובעולם, דבר המעניק לה את היכולת להעמיד כל מוצר, כל שעון וכל תכשיט במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אנו בחברת דיאמונד טיים, לא שוקטים על השמרים, אנו תמיד מרעננים ומחדשים את היצע השעונים והתכשיטים שלנו כך שהלקוח תמיד יוכל למצוא בדיוק את מה שמחפש. חנות שעונים ברמה אחרת שעון יד איכותי לגבר או לאישה עושה את ההבדל. תכשיט עדין, אפילו קטנטן וכמעת בלתי נראה – יכול לעשות את ההבדל. אנו בדיאמונד טיים נעשה הכל על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, נעשה הכל כדי שהשעון או התכשיט, יעשה את ההבדל.

בחנות תקבלו שירות לקוחות איכותי ומקצועי, המוכר יפרט לגבי נתונים טכניים, יעניק מידע לגבי מפרטים ויכוון את הלקוח למצוא את מבוקשו, בין אם מדובר על תכשיט או שמדובר על שעון, אנו נעשה הכול בכדי שהלקוח ימצא את הפריט המתאים לו ביותר.

מותגי שעונים

חברת דיאמונד טיים משווקת מורשת של מעל 30 מותגים בתחום השעונים, ובנוסף לכך – דיאמונד טיים מציעה ללקוחותיה גם תכשיטי אופנה המיובאים לארץ על ידי דיאמונד טיים באופן בלעדי.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו, ולהתרשם ממגוון עצום של שעונים. אתם מוזמנים גם ליצור עימנו קשר דרך טופס יצירת הקשר שבאתר ואנו נענה בשמחה
על כל שאלה ועניין. ויפה שעה אחת קודם…

דיאמונד טיים שעונים

  • רבי עקיבא 104 בני ברק –  03-5799111
  • שמגר 27, ירושלים –   02-5015252
  • יהודה הנשיא 10, אשדוד – 08-8670700

נגישות נכה צה"ל: "מדוע לקחו לי את חניית הנכה שלי?" - אונו News | אונו News

הכניסה לחניות מונגשת לפי חוק, ללא שירותים, ללא לולאת השראה,
לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5799111 או דוא”ל  office@diamondtime.co.il נשמח לראותכם!